S touto novinkou od PR Electronics doplníte už tak vynikající řady převodníků a oddělovačů 4000/9000 ještě o Bluetooth komunikaci. Pomocí mobilní aplikace tak získáte bezdrátový přístup ke všem procesním datům, záznamům naměřených a stavových hodnot a konfiguračním možnostem – snadno a rychle. Stačí pouze připnout tento nový displej 4512 na čelo modulu.
4512 Nový konfigurační displej s Bluetooth a dataloggerem

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,
vlastní výroba snímačů teploty, tlaku a jejich příslušenství, systému chemické analýzy vody a páry funguje bez omezení. Máme dostatek zásob pokrýt Vaše požadavky na dodávky těchto vlastních výrobků. Naše kalibrační laboratoř je připravena si od Vás vyzvednout snímače na kalibraci, nebo vyjet k Vám. Veškeré dodávky nabízíme stále včetně montážních a servisních prací. Při dodávkách obchodního zboží jednáme intenzivně s partnery a dodavateli o co nejkratších termínech dodání.
I přes současnou situaci způsobenou pandemií COVID-19 je celý kolektiv připraven technicky i obchodně řešit vaše požadavky.
Přejeme vám hodně zdraví a sil do dalších dní.
-- Tým společnosti JSP

Děkujeme všem návštěvníkům a partnerům za účast a spolupráci na 13. ročníku odborné konferenci měření a regulace, která se letos konala v Olomouci a Praze. V obou termínech ji navštívilo dohromady přes 270 odborníků z oboru. Více informací včetně fotodokumentace naleznete v této závěrečné zprávě.
13. ročník konference v Olomouci a Praze je za námi

  Další aktuality...

Pro nejvhodnější řešení a výběr snímačů teploty přímo pro Vaši aplikaci se neváhejte obrátit na naše oborové specialisty. Více...
č.3/2019
Nové trendy ve vývoji snímačů teploty a převodníků + novinky v sortimentu
JSP, s.r.o.
Raisova 547
CZ - 506 01 Jičín
tel: +420 493 760 811
fax: +420 493 760 820
jsp@jsp.cz