Nová řada snímačů 837 T pro teplotu a 836 P pro tlak amerického výrobce Allen-Bradley vyniká především velkou přesností, kompaktními rozměry a spolehlivostí. Široký rozsah provedení těchto zařízení je předurčuje jako všestranné snímače pro měření teploty a tlaku kapalin, plynů a par.
Allen Bradley 837 T a 836 P Kompaktní snímače teploty a tlaku s rozhraním IO-Link

S touto novinkou od PR Electronics doplníte už tak vynikající řady převodníků a oddělovačů 4000/9000 ještě o Bluetooth komunikaci. Pomocí mobilní aplikace tak získáte bezdrátový přístup ke všem procesním datům, záznamům naměřených a stavových hodnot a konfiguračním možnostem – snadno a rychle. Stačí pouze připnout tento nový displej 4512 na čelo modulu.
4512 Nový konfigurační displej s Bluetooth a dataloggerem

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,
vlastní výroba snímačů teploty, tlaku a jejich příslušenství, systému chemické analýzy vody a páry funguje bez omezení. Máme dostatek zásob pokrýt Vaše požadavky na dodávky těchto vlastních výrobků. Naše kalibrační laboratoř je připravena si od Vás vyzvednout snímače na kalibraci, nebo vyjet k Vám. Veškeré dodávky nabízíme stále včetně montážních a servisních prací. Při dodávkách obchodního zboží jednáme intenzivně s partnery a dodavateli o co nejkratších termínech dodání.
I přes současnou situaci způsobenou pandemií COVID-19 je celý kolektiv připraven technicky i obchodně řešit vaše požadavky.
Přejeme vám hodně zdraví a sil do dalších dní.
-- Tým společnosti JSP

  Další aktuality...

Pro nejvhodnější řešení a výběr snímačů teploty přímo pro Vaši aplikaci se neváhejte obrátit na naše oborové specialisty. Více...
JSP, s.r.o.
Raisova 547
CZ - 506 01 Jičín
tel: +420 493 760 811
fax: +420 493 760 820